40 vjeçari shqiptar përlotet në studio: Gruaja me rr.eh dhe më merr paratë


Një 40-vjeçar nga Berati, invalid, Lefter Ruku, rrëfeu sot për emisionin ‘Me zemër të hapur’ brengën e tij më të madhe..Ai tregon se si hu mbi martesën, pasurinë dhe prej gushtit nuk takon 3 fëmijët e tij.Pas 15 vitesh martesë ai tregon se bashkëshortja e tradhtonte dhe e dhunonte aq sa e përzuri nga banesa që ai kishte blerë me paratë e marra si dëmshpërblim nga një aksident.Të njëjtin fat patën dhe pasuritë LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN ME POSHTE

Be the first to comment on "40 vjeçari shqiptar përlotet në studio: Gruaja me rr.eh dhe më merr paratë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*