A Është Kjo Doktoresha Më E Bukur Në Kosovë?


Anita Muja është dermatologia estetike më e njohur dhe prestigjioze në Kosovë, që gjen zgjidhje për shumë probleme dermatologjike dhe estetike.Shikov1d

Anita Muja, që është sinonim i profesionalizmit, por edhe elegancës e bukurisë, është shndërruar në një nga emrat më të afirmuar të kësaj fushe. Klinika “Anaderm”, është adresa me e popullarizuar e atyre që duan tu japin fund problemeve të lëkurës, por edhe të perfeksionojnë pamjen e tyre të jashtme.

Ndërkohë, ne faqen e Anita Muja në Instagram, shohim një galeri të tërë fotosh nga angazhimet e saj profesionale, por edhe foto ku shihet bashkë me të shoqin, doktorin e njohur dhe ish deputetin Shaip Mujaj dhe dy djemtë e tyre, shkruan “Kosovarja”.Portreti familjar i doktoreshës së pashme, duket perfekt. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Be the first to comment on "A Është Kjo Doktoresha Më E Bukur Në Kosovë?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*