A mendoni se do ta kaloj “PRAGUN” Vjosa Osmani ne zgjedhjet e reja? PO/JO?


Partia e re politike që është paralajmëruar nga Vjosa Osmani nuk do të mund të arrijë rezultat të kënaqshëm në zgjedhje, vlerësojnë analistët. Shkëlzen Maliqi dhe Faton Abdullahu thonë për Gazetën Express se kryeparlamentarja nëse garon pa bërë koalicion me ndonjë parti, mund të mos e kalojë fare pragun apo të arrijë vetëm 5,5%.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Në njëvjetorin e zgjedhjeve të gjashtë tetorit, Vjosa Osmani ka paralajmëruar rikthim të fuqishëm të saj, duke thënë se së bashku me të do të kthehet edhe vullneti i qytetarëve për të shkapur vendin nga strukturat që e po e mbajnë të uzurpuar.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive per te dhene mendimin tend

Be the first to comment on "A mendoni se do ta kaloj “PRAGUN” Vjosa Osmani ne zgjedhjet e reja? PO/JO?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*