Adriana Matoshi aderon në ‘Vetëvendosje’


Në listën e kandidatëve për deputetë nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje do të jetë edhe aktorja e njohur, Adriana Matoshi. Matoshi, do të kandidojë me numrin 60 në listë të VV-së. Lëvizja Vetëvendosje pak minuta pasi ka aplikuar për certifikim në KQZ, ka publikuar edhe listën e plotë të cilës i prinë Albin Kurti dhe numër dy Vjosa Osmani. Hap videon 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Ja postimi i plote i Aktores:Zgjedhjet e 14 shkurtit nuk janë zgjedhje të zakonshme. Ato tashmë janë referendum. Zakonisht, deri tani, kontributi im nëpër zgjedhje ka qenë vetëm nëpërmjet votimit. Këtë herë, me ftesën e kryeministrit Albin Kurti do të garoj edhe unë. Në këto zgjedhje, në listën fituese të Lëvizjes VETËVENDOSJE! do ta kem numrin 60. Nëse e lexoni mbrasht numrin 60, pra 06 është numri i Gjilanit tim. Falemnderit që më keni qëndruar afër e uroj që të ua zbardhi fytyrën përherë. E juaja, Adriana

Be the first to comment on "Adriana Matoshi aderon në ‘Vetëvendosje’"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*