Ali Ahmeti-Më të mirë janë Thaqi e Mustafa se Albini,ai është produkt serb


Në intervisten e dhënë për televizionin shqiptar ‘ORA’, Ali Ahemti ka krittikuar liderin e Vetëvendosjes, Albin Kurtin. Ahmeti tha se Albini është produket serb dhe nuk i duhet Kosoves. Hap foton e me poshtme dhe per 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

‘Kurti është produket serb që punon dhe vepron në Kosovë për interesa të Serbis, dmth Albini merrë porosi nga Vuciq për popullin e Kosovës.’ Ali Ahmeti-Më të mirë janë Thaqi e Mustafa se Albini,ai është produkt serb. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Be the first to comment on "Ali Ahmeti-Më të mirë janë Thaqi e Mustafa se Albini,ai është produkt serb"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*