Arbana Osmanin u nda pasi ra në dashuri me Eduartin, por ja kush është ish-burri i moderatores që gjithmonë e fsheh


Ajo është një nga moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, pasi emisionet dhe spektaklet që ka drejtuar ndër vite kanë rezultuar një sukses i garantuar. Po flasim për prezantuesen e njohur të Top Channel, Arbana Osmanin. Arbana edhe pse është një personazh shumë i njohur në shoëbizin shqiptar është munduar që gjithmonë familjen e saj ta mbaja larg vëmendjes së mediave, por kjo ndryshoi pas ndarjes nga bashkeshorti, dhe lidhjes se saj me Eduartin ku tashme eshte dhe shtatzene. / Hap foton e me poshtme dhe per 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Por kush është ish burri i Arbana Osmanit? Ai quhet Ardit është financier me profesion. Sipas asaj që thonë miqtë e moderatores, Arditi është 8 vite më i madh se Arbana, ata janë prindërit e një djali. Pas ndarjes qe thuhet se nuk u prit mire, Arditi u largua nga Shqiperia drejt amerikes.

Be the first to comment on "Arbana Osmanin u nda pasi ra në dashuri me Eduartin, por ja kush është ish-burri i moderatores që gjithmonë e fsheh"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*