Arbana Xharra: E Knaqët popullin me Xhamia, edhe nja ju ka mbetë tash! bravo


Arbana Xharra: E Knaqët popullin me Xhamia, edhe nja ju ka mbetë tash! bravo… Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke sh typu r mbi mbi pamjet ekskluzi ve (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin

Arbana Xharra një nga gazetarët më anti islam në Kosovë edhe njëherë ka reaguar për ndërtimin e Xhamisë në PrishtinëXharra, e cila tradicionalisht ka urr yer dhe urr en fenë islame, kësaj radhe ka goditur mbeshtetësit e Presidentit turk Rexhep Taip Erdogan. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Ky është statusi i saj:S’ka Evrope me “baben” Erdogan – jo, sot e 700 vjet!Mua nuk me çudite mbështetja publike që liderët e Kosoves i japin ndërtimit të xhamisë së Erdoganit, ata i kanë dhënë Aeroportin, distribucionin e energjisë, e kanë leju me ardhë me aeroplan privat me i kidnapu qytetarët turq…. Ne fund te fundit politikanet e Kosovës më shumë kanë të përbashkët me Erdoganin se me Macron e Merkel. Evropa e sheh Erdoganin kercenim per kulturen dhe identitetin perendimor, Kosova ka vendos me u rreshtu me Erdoganin – e gezofshi xhamine!

Be the first to comment on "Arbana Xharra: E Knaqët popullin me Xhamia, edhe nja ju ka mbetë tash! bravo"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*