Arjan Konomi largohet nga Përputhen? Ja kush do i zërë vendin, e njohim të gjithë


Duke nisur nga 3 janari, “Përputhen” nuk do të jetë vetëm nga e hëna në të premte, por formatit aktual do t’i shtohet “Përputhen Prime”, një version i ri i programit që do të jetë “prime time” çdo të dielë e ku do të zbulohen s ekrete e detaje nga lidhjet mes konkurrentëve. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Burime bëjnë me dije se opinioniste e “Përputhen Prime” do të jetë Fatma Haxhialiu. Ndërkohë vetë ndjekësit në Instagram i kanë kërkuar Fatmës të jetë në karrigen e opinionistes pas komenteve që ajo i bën formatit. Kërkesa e tyre është marrë parasysh dhe Fatmën nga 3 janari do e shohim si opinioniste e “Përputhen Prime”. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Be the first to comment on "Arjan Konomi largohet nga Përputhen? Ja kush do i zërë vendin, e njohim të gjithë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*