ARlAN ÇANl “Punon për grekët”, ish-deputeti, i nxjerr ‘të paIarat’


Ish-deputeti socialist Eduart Ndocaj, i cili ishte kandidat i vetëshpallur për Bashkinë e Lezhës. ka treguar prapaskenat e daljeve të tij televizive në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit.

Teksa u ka kthyer përgjigje ndjekësve të tij në Facebook, Ndocaj shprehet se moderatori Arjan Çani i ka kërkuar para në këmbim të kohës televizive, ndërsa e quan jo vetëm gjo;bvënës por edhe grek. Ai e ak;uzon Çanin për gj;obëvënie, ndërsa shton se ky i fundit e bën këtë në çdo kuptim të kësaj fjale. Hap foton e me poshtme dhe per 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Be the first to comment on "ARlAN ÇANl “Punon për grekët”, ish-deputeti, i nxjerr ‘të paIarat’"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*