Avokati Njohur Jep Lajmin E Madh: “Biden Do Ta Ofron Këtë Gjë Për Kosovën Dhe Shqipërinë”


Avokati shqiptar Spartak Ngjela, ka thënë se presidenti i ri amerikan Joe Biden, do të përbëjë risi në përkrahjen primare të shqiptarëve në Ballkanin Perëndimor. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Ngjela ka kirtikuar presidentin në largim Donald Trump për qasjen e tij për idenë e shkëmbimit të territoreve Kosovë-Serbi. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Ai ka paralajmëruar se do të publikohen provat se pse u shit politika shqiptare në Kosovë e Shqipëri për këtë çështje. Sipas avokatit, presidenti Biden do të hedhë idenë e tij për bashkimin kombëtar Shqipëri-Kosovë.

Be the first to comment on "Avokati Njohur Jep Lajmin E Madh: “Biden Do Ta Ofron Këtë Gjë Për Kosovën Dhe Shqipërinë”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*