Burri jeton në Itali, refuz0n të vie në shtëpi: “Kam 3 vite pa e bërë do ta trahd toj nuk mund të duroj pa

Jam e martuar ka me shume se 5 vite, por u bene 3 vite qe burri nuk me vie ne shtepi pasi ai jeton ne Itali. Sikur te mos kishte kushte te vinte ne shtepi betohem se nuk do ta trad hetoja kurre ashtu si nuk e kam trad hetuar deri me tani, por ai me thote se tani me une nuk jam terh eqese per shijen e tij dhe kjo eshte edhe me shume se of endim. “A duhet të largohem?

Burri dhe unë kemi qenë së bashku për 23 vjet dhe kemi dy fëmijë, por ne nuk kemi kryer marrëd hënie s* ks uale në gati tri vjet. Burri im thotë se nuk më sheh më tërhe qëseA duhet të largohem prej tij?Ai nuk është i gatshëm të bëjë përpjekje për të shpëtuar këtë lidhje keshtu qe do ta tradhetoj dhe nuk me vjen turp fare, me kontakto mua ne cdo kohe ketu nen hapsiren e rek/l am3s gjeni kontaktin dhe nr, cdo kush qe me ben oferten do ta priti me knaqesi.

Be the first to comment on "Burri jeton në Itali, refuz0n të vie në shtëpi: “Kam 3 vite pa e bërë do ta trahd toj nuk mund të duroj pa"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*