Burri në emigrim, nusja re i bën të pabërën vjehrrit / VIDEO


Një burrë nga qyteti i Librazhdit ka de noncuar në polici nusen e djalit. Sipas gazetares së “Aldo Morning Show” në Elbasan nusja kishte m as htru ar vjehrrin që prej 2015-ës dhe i ka marrë shuma të mëdha parash. Ajo justifikohej se i duheshin për të bërë blerje të ndryshme, por kjo gjë ka vijuar për më shumë se tre vite. Gazetarja tha se nusja komunikonte për çdo gjë me vjehrrin pasi burri i saj ishte në emigrim, hape pamjen më poshtë dhe shikoje të plotë. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Be the first to comment on "Burri në emigrim, nusja re i bën të pabërën vjehrrit / VIDEO"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*