‘Çmendet’ Kallashi, Publikon Pamje Duke Ngrehur Fundin Poshtë Dhe Tregon


Valltarja e njohur Kallashi, njihet si ‘b.omba’ e estradës shqiptare. Ajo pa dyshim se ka një trup perfekt, ku nuk ndalon as ta tregoj nëpër foto madje edhe video të ndryshme, shkruan AlbKos News. Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke sh typu r mbi mbi pamjet ekskluzi ve (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin

Së fundmi, Kallashi ka publikuar një v1d3o ku shihet para pasqyrës, duke e ulur poshtë fundin për ta vënë në fokus barkun e sheshtë. E ‘zjarrtë’ shihet në këtë v 1deo Kallashi. Hap m4ar kt3ingun me poshtvme 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Be the first to comment on "‘Çmendet’ Kallashi, Publikon Pamje Duke Ngrehur Fundin Poshtë Dhe Tregon"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*