DaIin fotot “e TURPlT” që VIP-at shqiptare nuk do DONlN të shihnit, si kanë qenë vite më parë


A i mbani mend personazhet e televizionit vite më parë, apo ju ka shkuar ndonjëherë në mendje të bëni një paralelizëm se si kanë qenë ata në të vërtetë? Një galeri fotosh e botuar në gazetën Shqiptare para 12 vitesh pikërisht në vitin 2008 vjen dhe ju çon pas në kohë, duke ju njohur me personazhet dikur. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Këto fotografi janë shkrepur gjatë natës së “Super Model of the World”, moderuar nga Arbana Osmani dhe të siguruar. Në këtë galeri nuk mund të kalojnë pa u vënë re disa nga momentet më pikante dhe detajet më të papara. Nga cigarja e Arbana Osmanit e deri tek “mbështetja” që Ermali i jep Amit… Hap foton e me p0 shtme dhe per 5 sekonda dhe shfaqen pamj3t ekskluzive

Një cigare antistres për Arbanën: I ka ecur më së miri prezantimi i spektaklit ‘Super Model of the World’ Arbanës, në fakt ashtu si çdo gjë tjetër merr përsipër të bëjë. Një spektakël i vërtetë plot ngjyra dhe emocion. Por ka edhe Arbana momentet e veta të sikletshme apo të stresit të punës të cilat i kalon si në këtë foto të realizuar nga paparaci ynë….duke tymosur një cigare. E pi atë në qetësi dhe pa folur, thjesht duke vëzhguar ambientin dhe duke pritur momentin që duhet të futet në skenë. Përsa i takon look-ut të saj, ka qenë vërtet elegant. Një fustan fin i zi, sigurisht i shoqëruar nga aksesorë të shndrritshëm. V1 D30N ne vazhdim:

Be the first to comment on "DaIin fotot “e TURPlT” që VIP-at shqiptare nuk do DONlN të shihnit, si kanë qenë vite më parë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*