E FUNDIT: Alketa Vejsiu, del në bi kini në mes të borës dhe “dridh” rrjetin në këtë dimër të


Të gjithë e kane kthyer kokën nga Alketa Vejsiu pas publikimit të kësaj fotografie. Moderatorja e njohur shihet e veshur me b i k ini në foton e fundit të publikuar në Instagram, ndërsa përballë saj shihet bora.

Ajo duket se nuk e ka aspak të ftohtë, por edhe nëse ka qenë e kundërta, ajo e ka bërë të pamundurën, që fotografia të dalë sa më profesionale. Duke pasur parasysh se ajo ka shumë njerëz që e duan nuk kanë pasur se si të mungojnë komentet pozitive pranë imazhit. Hap foton e me poshtme dhe per 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Be the first to comment on "E FUNDIT: Alketa Vejsiu, del në bi kini në mes të borës dhe “dridh” rrjetin në këtë dimër të"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*