E FUNDIT: Enca la nam/ Publikon fotot duke e mbajtur në dorë dhe lep


Enca Haxhia duket shumë p rov okuese e veshur me të kuqe dhe tepër ekstravagante. Këngëtarja është një prej artisteve më të komentuara në estradën shqiptare. Në prag të festave, ajo realizoi disa fotografi të reja, të cilat i ka ndarë me ndjekësit në Instagram. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU ne hapsiren e ma rk3tingut.

Enca si zakonisht, edhe këtë herë ajo vuri në pah gj ok sin, teksa pozoi e veshur me një bo dy suit të kuq. Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke sh typu r mbi mbi pamjet ekskluzi ve (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin


Be the first to comment on "E FUNDIT: Enca la nam/ Publikon fotot duke e mbajtur në dorë dhe lep"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*