E mori për paratë! Nuk do ta besoni se sa diferencë moshe ka Alketa Vejsiu me bashkëshortin e saj


Pavarësisht se është një ndër personazhet më të njohura në publikun shqiptar, ne aspektin e jetes se saj private, Alketa Vejsiut është një mister i plote. Hap foton e me poshtme dhe per 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Nëper faqe ne internet nuk qarkullon as edhe një foto e vetme familjare e moderatres së njohur (të paktën asnjë ku të dallohen fytyrat qartazi). Sic mund te mendohet per ne shqiptaret nje gjë e tillë sigurisht që ka shtuar edhe kuriozitetin e publikut për të ditur më shumë, veçanërisht rreth bashkëshortit të saj, biznesmenit te njohur. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Me shumë siguri shumica nga ne nuk e di por Alketa dhe bashkëshorti i saj Ardiani, kanë rreth 15-vite diferencë me njëri-tjetrin: ajo tani 35 vjeçe ndërsa ai 50. Moderatorja dhe biznesmeni kanë lidhur kurorë në vitin 2006 në një dasmë “te ruajtur” nga mediat në periferi të Tiranës dhe kanë dy fëmijë si yje vajzën Nicole dhe djalin Lionel. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Be the first to comment on "E mori për paratë! Nuk do ta besoni se sa diferencë moshe ka Alketa Vejsiu me bashkëshortin e saj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*