E Rën dë: Ndërron Jetë Mitrovicasja Nazlije Sherifi


Ka vde’kur 19 vjeçarja Nazlije Sherifi, e cila po vuante nga një sëm’undje e rëndë.Lajmin e ka bërë të ditur vëllai i saj, Iliri, përmes rrjetit social Facebook, përcjell Gazeta Online Veriu.info“Allahu e deshti per vete ngase ishte engjull nga dita qe lindi.ALLAHU tmeshiroft ne xhennet motra ime 😭😭😭“, ka shkruar ai.Për Nazlijen u organizua ndihmë e madhe ku u mblodhën të gjitha paratë e nevojshme. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Madje, asaj i ofrou veshkën një djalë i ri, vetëm për të shpëtuar.Mirëpo, teksa priste rezultatet e transplantit, ajo nuk mbijetoi. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Be the first to comment on "E Rën dë: Ndërron Jetë Mitrovicasja Nazlije Sherifi"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*