E shikojmë gati përditë në televizor, por nuk do e besoni dot se sa vjeçe është Bora Zemani


Bora është tepër aktive në rrjete sociale dhe ndan me ndjekësit momente të ndryshme të përditshmërisë së saj. Moderatorja publikoi një foto të sajën ku shfaqej pa grim dhe e veshur me rroba sportive, teksa ka “sfiduar” ndjekësit të gjejnë moshën e saj. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Moderatorja ka lindur në vitin 1992, ndërsa sot ka 29-vjeç. Megjithëse është ende shumë e re, ajo nuk i tregon aspak 29 vitet e jetës, duke u dukur ende sikur është në fillim të të 20-ave të saj. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Be the first to comment on "E shikojmë gati përditë në televizor, por nuk do e besoni dot se sa vjeçe është Bora Zemani"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*