EKSKLUZIVE: Publikohet emri i femrës që ishte me Sokol Olldashin ditën e aksidentit


Teksa kanë kaluar plot pesë vjet nga ngjarja më tragjike, që tronditi Shqipërinë dhe gjithë politikën, aksidenti fatal që i mori jetën Sokol Olldashit, të vërtetat vijojnë ende të mbahen turpshëm sekret, shkruan AlbKos News. I cilësuar padyshim si një ndër skandalet më të mëdha politike, ku preken interesat e të dyja kaheve, djathtas dhe majtas, politika është kujdesur me çdo kusht të mbajë të fshehtë të vërtetën më të madhe të aksidentit të tmerrshëm të mbrëmjes së 20 nëntorit 2013, ku viktimë mbeti një ndër figurat më të rëndësishme të PD, ministri dhe deputeti i kohës së Sali Berishës, Sokol Olldashi. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Një ngjarje e rëndë, që vijon të komentohet edhe sot në të gjitha rangjet, që nga diskutimet e kafeneve, dyert e drejtësisë e deri te krerët më të lartë të politikës. Mund të cilësohet pa frikë si e para ngjarje, ku të përfshira janë të dyja anët e politikës dhe e vërteta do të gjunjëzonte koka të rëndësishme majtas dhe djathtas. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Be the first to comment on "EKSKLUZIVE: Publikohet emri i femrës që ishte me Sokol Olldashin ditën e aksidentit"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*