Enca: ‘Kush E Do Zogun Tim, Kaq Duhet Të Paguaj


Këngëtarja e njohur Ruenca Haxhiaj nga Shqipëria është njëra prej artistëve më të komentuara në vend. Enca vazhdimsh në intervistat e saj pr0vo.kon gazetaret me pergjigjje interesante. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Se fundmi Enca ka thënë se kush do ta shijoj zogun e saj duhet të paguaj 1 milion euro. intervistën e plotë të këngëtares nga Shqipëriaa. Sht yp ne foton e me poshtme per te pare inserit ku ajo e tregon kete dhe kushtet. Hap foton e me poshtme dhe te mvrk3tngu per 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive


Be the first to comment on "Enca: ‘Kush E Do Zogun Tim, Kaq Duhet Të Paguaj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*