Feston datëlindjen/ Do habiteni se sa vjeçe ka mbushur Bora Zemani


Bora Zemani është padyshim një nga moderatoret më simpatike të ekranit. Ajo na shoqëron nga e hëna në të premte me “Përputhen”, ndërsa të dielën me “Përputhen Prime”. Hap foton e me poshtme dhe per 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Këtë të shtunë Bora feston 29-vjetorin dhe ka marrë urime të shumta nga miqtë dhe fansat. Dita e saj e veçantë e ka gjetur në punë, duke xhiruar për “Përputhen”. Moderatorja ka publikuar dy foto në Instagram, krahas së cilave ka shkruar: “A si kalohet ditelindja! Me xhirime. Faleminderit per cdo urim! Me keni mbushur zemren plot!”.

Be the first to comment on "Feston datëlindjen/ Do habiteni se sa vjeçe ka mbushur Bora Zemani"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*