FOTO/ Hyrje të reja në ‘Përputhen’, njihuni me dentisten me ‘gj.oksin’ që


Lediana është vajza e re që i është bashkuar Përputhen. Ajo është 23-vjeçe dhe punon si ndihmës stomatologe.Lediana tha se ajo ka disa pëlqime, mes tyre dhe Atdheu por duke parë atë se çfarë ndodhi me Anën e parë, hoqi dorë.Ndërsa pëlqimi tjetër është Mevlani, por mbetet për t’u parë nëse do ta ftojë në një takim.Emisionit iu bashkua edhe një djalë i ri, Murati, i cili ka ardhur nga Turqia. Ai është me origjinë turke, por që jeton prej vitesh në Tiranë. Murati punon si parukier dhe tha se iu bashkua emisionit të “PërPuthen”, pasi i duket shumë interesant. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU PO SHTE PER TE PARE PVAMJET EKSKLUZIVE

Be the first to comment on "FOTO/ Hyrje të reja në ‘Përputhen’, njihuni me dentisten me ‘gj.oksin’ që"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*