Gazetari Buzhala : Kjo Cka Do I Beje LDK-Ja Albin Kurtit Do Ju Le Pa Fjale


Lidhja Demokratike e Kosovës ka humbur zgjedhjet në vendin ku ishte bastion i tyre shumëvjeçarë. Kjo humbje e madhe si duket ka ngjallur reagime të shumta si brenda partisë së LDK-së ashtu edhe nga populli.Por një postim së fundmi ka ardhur nga gazetari i njohur Berat Buzhala.Ai thotë se LDK është brend, si Mercedesi por është çështje kohës për të rigjetur vetën. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Be the first to comment on "Gazetari Buzhala : Kjo Cka Do I Beje LDK-Ja Albin Kurtit Do Ju Le Pa Fjale"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*