Gazetari i njohur të fala shqiptarëve nga Kosova: “Na jepni Albin Kurtin ne u japim Edi Ramen”


Gazetari i njohur shqiptar ka reaguar në me anë të një postimi në rrjetin e tij personal në facebook. Ai i doli në mbrojtje kryeministrit të Kosovës rreth reagimeve të opozitës në Kosovë për paraqitjen e Kurtit në festivalin e Canes. Postimin e tij e ka shoqëruar me nga një foto të dy kryeministrave shqiptarë dhe ka ironizuar me Ramën, duke thënë “Na jepni Kurtin, ju japim Ramën”

Postimi i plotë: “Kur e s uImoni per kete foto, imagjino cfare duhet ti bejme ne Rames qe udheton me carter. Une do isha krenar me Kurtin kryeminister. Na jepni Kurtin e u japim Ramen. Gjithsesi foto eshte dinjitoze!” Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Be the first to comment on "Gazetari i njohur të fala shqiptarëve nga Kosova: “Na jepni Albin Kurtin ne u japim Edi Ramen”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*