Gazetarja Me Se ksi Ne Planet – Ju Uron Vitin E Ri Ne Menyren Me Prov okuse Te Mundshme.


Moderatorja e DAZN, Diletta Leotta, është gjithmonë protagoniste në mediat rozë në Itali. Bukuroshja i provokon gjithmonë tifozët e Seria A, për shkak të veshjeve të saj ekstravagante. Këtë herë Leotta është suprizuar në vendin e saj të punës, pasi ka gjetur plot 1,000 trëndafila të kuq. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Në selinë e Radio 105 kishte vetëm lule kudo, ku prezantuesja nuk ngurroi të postonte dhe një foto në “Instagram”. Mister është ideatori i kësaj ideje, pasi ato ishin anonim. Ndërkohë bukuroshja është në një lidhje me boksierin Daniele Scardina dhe me shumë mundësi mund të jetë ai që fshihet pas surprizës. K1ikoni rek1aamen ne vazhdim per te pare fotot e nxehtta. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Be the first to comment on "Gazetarja Me Se ksi Ne Planet – Ju Uron Vitin E Ri Ne Menyren Me Prov okuse Te Mundshme."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*