Gjenerali shqiptar mesazh presidentit serb: mos e kruaj me gjethe fiku, jemi te gatshëm ku dhe kur te doni


Ish-ministri i Mbrojtjes së Shqipërisë, Dritan Demiraj, ka reaguar pas fotos së publikuar nga presidenti serb Aleksandar Vuçiq, e cili harten e Kosoves e mbuloi me flamurin e Serbis. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Gjenerali shqiptar i ka thënë Vuçiqit se kur të dojë mund të vijë në trojet shqiptare, duke e porositur me një shprehje të moçme shqiptare mos e kruaj me gjethe fiku, përcjell AlbKos News. Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke sh typu r mbi mbi pamjet ekskluzi ve (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin

Be the first to comment on "Gjenerali shqiptar mesazh presidentit serb: mos e kruaj me gjethe fiku, jemi te gatshëm ku dhe kur te doni"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*