Gold Ag një bashkëshort i rre ptë e ndalon gruan e tij të / VIDEO


Reperi i njohur për 1 muaj do të bëhet baba për herë të parë. Bashkëshortja e tij me profesion mjeke estetike Ermira Shkodra është në pritje të ëmbël. Gold Ag dhe Ermira u martuan në fillim të këtij viti në fshehtësi të plotë, përpara se të shpërthente koronavirusi në vendin tonë. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Lajmin që ishin martuan e nxorrën nëpërmjet postimeve në Instagram. I ftuar në emisionin Rudina, Gold Ag ka treguar se ai është një bashkëshort mjaft i kujdesshëm dhe e ka penguar bashkëshorten e tij të punojë për shkak të pandemisë. Ai është kundërshtuar nga Rudina Magjistari duke i thënë se ajo është mjaft e madhe për të vendosur për gjërat e saj dhe nuk mund ta urdhërojë që të bëjë atë që ai dëshiron.

Reperi shprehet se e do fort dhe për këtë arsye ia ka ndaluar të punojë dhe mbi të gjitha ajo është edhe shtatzënë.
Gold Ag: E ka sallonin e vetë në Gjilan, por për shkak të pandemisë nuk e kam lënë të shkojë dhe shumë shpejt ka për ta hapur në Prishtinë pastaj vazhdon punë e vet. Hap foton e me poshtme dhe per 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Rudina Magjistari: Kur thua nuk e lë të shkojë, duket sikur vendos ti se çfarë duhet të bëjë ajo. Gold Ag: Unë nuk e kam lënë të shkojë për shkak të pandemisë. E dua dhe nuk kam qejf që ti ndodhë diçka e keqe, të marrë ndonjë virus sepse është edhe shtatzënë.

Be the first to comment on "Gold Ag një bashkëshort i rre ptë e ndalon gruan e tij të / VIDEO"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*