Harrojeni Andin! Pas Anës edhe Tea ka fjetur me një konkurrent, Ja cili është


Javet e fundit eshte diskutuar kaq shume per foton e Anes ne kr.evatin e Arjonit. Ana tregoj se i kishte cuar ilace, Arjoni tha se kishin kryer ma.rredh.enie. Hap foton e me poshtme dhe per 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Mbremjen e djeshme u vendos nga produksioni edhe largimi i tyre. Gjithashtu Fatjoni hodhi disa kunja se Melisa mund te kishte fjetur me dike tjeter nga konkurrentet, nderkohe qe Tea rrinte urte dhe ndiqte shfaqje. Por burime per Kryefjala.com kane zbuluar se disa kohe me pare, Tea ka kryer ma.rred henie se.k.suale me Arbrin. Tea dhe Arbri paten disa takime dhe me pas teksa Arbri u fiksua, Tea h.oqi dore prej tij. Hap foton e me poshtme dhe per 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Njerez prane Arbrit kane rrefyer per Kryefjalen se mes Arbrit dhe Teas ka patur kontakt f.izik edhe pse tani qe Tea zgjodhi Andin ai nuk ka reaguar fare. Mesa duket jane ndare miqesisht pas asaj nate. Me pak fjale te gjithe jane ngaterruar me njeri tjetrin. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Be the first to comment on "Harrojeni Andin! Pas Anës edhe Tea ka fjetur me një konkurrent, Ja cili është"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*