I ftuari “del nga binarët”, çohet dhe puth gazetaren: Ma hoqe trurin fare / VIDEO


Rrallëherë ndodh që një i ftuar në një emision televiziv të dalë nga vetja dhe të shkojë t’i afrohet gazetares duke shfryrë hormonet e momentit, transmeton Dardania Press.Në kanalin italian ”Tgr” ka ndodhur një ngjarje e pazakontë e gjitha e filmuar live nga kamerat.Gjatë edicionit informativ të drekës, i ftuar në studio ka qenë Gene Gnocchi i cili kishte nisur të fliste për spektaklin e tij.Hap foton e me poshtme dhe per 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Ai ka mbetur aq i mahnitur nga gazetarja sa nuk e ka përmbajtur dot veten dhe është ngritur nga karrigia për ta puthur atë në mënyrë pasionante. Gazetarja Maria Grazia Lombardit mbeti e shastisur, por gjithsesi nuk reagoi në mënyrë negative duke e kaluar momentin me të qeshura.

Be the first to comment on "I ftuari “del nga binarët”, çohet dhe puth gazetaren: Ma hoqe trurin fare / VIDEO"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*