I kishte shkuar në majë të hundës/ Komshiu i nis letër vajzës: Mos bërtit kur e bene se s’durohesh, na lodhe


Një vajze e cila shqetesonte komshinjte me zhurmat qe bente gjate marredh enies in time, ka shperndarë në rrjete sociale një letër që fqinji i saj i zemëruar i ka dërguar, nëpërmjet së cilës i kërkon “të ndalojë së ul ërituri si një derr” kur bën s.eks. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Fotoja, që tregonte se ishin përdorur shkronja të mëdha për ta shkruar mesazhin, u bë menjëherë virale, shkruan “The Sun”. “A mundet të ndaloni së bë rtituri si një derr kur kryeni marrëdh ënie s*ksuale? Jemi të gjithë të lodhur nga kjo!!! Fqinjët.” Fotoja deri më tani ka marrë më shumë se 1,100 komente dhe mbi 21,000 pëlqime. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Be the first to comment on "I kishte shkuar në majë të hundës/ Komshiu i nis letër vajzës: Mos bërtit kur e bene se s’durohesh, na lodhe"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*