I publikuan foton la.kuriq në vaskë, reagon e përlotur Melisa: Ja çfare ka ndodhur / FOTO


Përgjatë ditëve të fundit, në rrjet kanë qarkulluar lajme se Melisës së “Përputhen” i janë shpërndarë disa foto. Ndonëse fytyra e vajzës i ngjason shumë, konkurrentja ka mohuar të jetë ajo. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Fotot kanë qarkulluar prej ditësh, mirëpo vetëm së fundmi Melisa ka vendosur të reagojë. Me anë të disa videove në Instastory, ajo ka veçuar dy tipare dalluese. Së pari, konkurrentja thotë se nuk ka tatuzhe (siç duken në foto) dhe së dyti, “nuk ka aq gj oks”. “Unë nuk kam tatuazhe në trup dhe së dyti, a keni sy që unë, fatk eqësisht, më vjen keq ta them për veten, por unë jam shumë dërrasë dhe nuk kam një parakolp shumë të definuar”, shprehet ajo mes të tjerash. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Be the first to comment on "I publikuan foton la.kuriq në vaskë, reagon e përlotur Melisa: Ja çfare ka ndodhur / FOTO"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*