Identike si Kim Kardashian/ Njihuni me vajzën provokuese të njeriut më të pasur në Arabi / FOTO


Princi Alwaleed Bin Talal i Arabisë Saudite është një biznesmen, miliarder, filantrop dhe një prej njerëzve më të pasur në botë. Ai zotëron dy avionë privatë, ka një flotë prej 300 makinash dhe një super jaht. Pasuria e tij është marramendëse, por vëmendjen e mediave e ka marrë vajza e tij.

Bukuroshja Reem Bin Talal është krahasuar me yllin e modës, Kim Kardashian. Reem njihet për shkëlqimin dhe pamjen e saj të nxehtë në të gjithë Arabinë. Princesha magjepsëse bën një jetë ndryshe nga monarkët e tjerë, ku pasioni i saj për modën dallohet qartë. JU FT OJM TE SHT YPNI V1D EON KE TU


Be the first to comment on "Identike si Kim Kardashian/ Njihuni me vajzën provokuese të njeriut më të pasur në Arabi / FOTO"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*