Jam 38-vjeçare e di vorcuar ne kërkim të një burri për martes ose edhe per të bashkë jetuar, nuk mund te duroj me gjatë


aty ku shkruan sp0-ns0red aty brenda i keni te gjitha shenimet mund te me shkruani edhe ne viber kush don bisedoj dhe ti tregoj per jeten time dhe deshirat e mia… te lutem me thirr ne tel.

Jam me origjin nga Tiranea dhe jam 38 vjeqare kom qen e martuar , me nji tip shum xh eloz dhe fanatik. Familja ishin shkaktare dhe ins istuan fort qe te martohesha me at tipin pa e njoftur faare. Tash dua te njoftoj nji djal skan lidhje vitet por kom vetem nji kusht qe te bashkjetoj me at per disa kohe . Qe tja japim vehtit nji shanc se pershtatemi apo jo .Un fi naciarisht qendroj mire e kam rrogen mujere shume te larte dhe punoj ketu ne München ne sp ital.

Banesen e kam me te gjitha kushtet me pamje nga rruga kryesore e qytetit dhe te gjitha sherbimet ditore mund ti kryej per dhjet minuta e kohen tjeter deshiroj ta kaloj ne krahet e nje burri te fort nga karakteri dhe deshira per krevatin tim qe e kam bosh qe disa vite.

Nuk ka rendesi mosha e burri për mua është me rëndesi qe mos te jete xheloz dhe te me ofroj knaqesi gjate nates, ashtu qe kur shkoj ne punë mos te lakmoj në shoqet e mija qe kur knaqen me burrat e tyre kan shume vullnet edhe ne pune edhe fytyra ju shëndrit nga knaqësi, keshtu qe kushdo qe mendoni se mund ta kalojna bukur e sidomos ne shtrat, pasi te mbaron njera nga hapsirat qe ka mbuluar te dhenat e mija sa per te mos e shikuar ata qe nuk kan intersim…jam ne pritje nga ju per kete vikend takohemi ku do qe jeni une vije ju takoj me lajmroni mos keni turp se njerez jemi krejt dhe kemi nevojë

Be the first to comment on "Jam 38-vjeçare e di vorcuar ne kërkim të një burri për martes ose edhe per të bashkë jetuar, nuk mund te duroj me gjatë"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*