Jam mami 43 vjeç dhe kam 12 vite martes, por vitet e fundit me burrin time kry enim mard hnie shumë rralle dhe tani kerkoj

Jam mami qejfliije jam 43 vjeç dhe kam 12 vite martes, por vitet e fundit me burrin time kry enim mard hënie shumë rrallë. Nuk e di se kush e kishte fajin nga ne të dy, por sa herë që unë kërkoja të bënim s burri më thoshte se nuk ishte ne form te mir dhe vazhdimisht ai me refuzonte, por si beqare un kur isha shkoja me do cuna dhe me knaqeshin. LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN

Fort dhe ende e enderroj at kohe me cunat qe ekishin te ma dh. Nji dit kur dola nga puna para se te hypi ne vetur nji cun me tha ej mami e poske gjoksin e madh, disi ne ato momente e ndihesha vetne shum te adhuruar dhe me kaploi nji ngrohtesi ne mes kembeve te mija. Un vetem qesha dhe e shikova me bisht te syrit cuni mu afrua me tha mami don te provojsh te ma dh , ithash ik mor se e martuar jom un por aj nuk u largojke dhe dhe cte bej e ftova ne shtepin time disi isha ma e sigurte me kapi nga mbrapa un shikoja kah dritaret dhe pa prit erdhi burri me veturen e ti por LEXO ME TEPER DUKE E HAP REK LAMEN DHE MERR KON.TAKTIN

Be the first to comment on "Jam mami 43 vjeç dhe kam 12 vite martes, por vitet e fundit me burrin time kry enim mard hnie shumë rralle dhe tani kerkoj"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*