Kengetarja e njohur shqiptare qenka nuse per shtepi, tregon si hap petet dhe si i ben pitet: Po siklet fare

Nuk ka shumë javë që Fjolla Morina nisi bashkëjetesen me partnerin e ri. Këngëtarja e njohur duket t’i ketë përvjelur mëngët, për të treguar vetën e saj si kuzhiniere.Ajo shihet duke përgatitur ushqime tradicionale, madje me plotë përkushtim.Vlen të përmendim faktin se Morina është nënë e dy vajzave, pas të cilave duket të jetë shumë e dhënë.

Nuk ka shumë javë që Fjolla Morina nisi bashkëjetesen me partnerin e ri. Këngëtarja e njohur duket t’i ketë përvjelur mëngët, për të treguar vetën e saj si kuzhiniere. Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke sh typu r mbi mbi pamjet ekskluzi ve (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin

Be the first to comment on "Kengetarja e njohur shqiptare qenka nuse per shtepi, tregon si hap petet dhe si i ben pitet: Po siklet fare"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*