Kerkoj nje mashkull qe te me knaq sepse e kam nje burr si femen as nuk me prek ky eshte numri im


Jam e martuar jasht, dhe kam nje djal 2 vjet tash nuk po mundem te duroj burrin saher qe flet.Problemi eshte se nuk po mundem te duroj burrin saher qe flet me prek, Motra vet vjen per vizit rrin 1 Jav apo me shum dhe nuk esht njeri ofendon kur ti vjen rasti.

Mundohet me kan mbrete ky burri im behet me te nese ndodh ndonje potere saher qe ka ardh ajo ky nuk me ka mbrojtur nuk di Qfar te bej. H4p foton e me p0shtme dhe per 5 sekonda dhe shfaqen pamj3t ekskluzive per te marre numrin e t3lefonit

Be the first to comment on "Kerkoj nje mashkull qe te me knaq sepse e kam nje burr si femen as nuk me prek ky eshte numri im"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*