Kerkoj nje zemer te paster ,te embel e te ndjeshem,qe te plotesoj zemren time. Ju pershendes,Jona nga Pogradeci


Kerkoj nje zemer te paster ,te embel e te ndjeshem,qe te plotesoj zemren time. Ju pershendes,Jona nga Pogradeci.Kjo eshte letra e nje vajze te re nga qyteti liqenor i Shqiperise qe sic duket sipas letres se saj akoma nuk e ka gjetur dashurine e saj. JU FT.OJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT dhe NA K0NTAKT0NI

Ajo shkruan me poshte se ka krijuar disa here lidhje p[or asnjehre nuk ka gjetur shpirtin e saj binjak dhe se tani kete po e vuan pasi ajo mendon se njeriu nuk duhet te jetoj pa dashuri. I pershendes te gjithe ndjekesit dhe miqte e faqes, ju ureoj sa me shume dashuri dhe suksese ne punen tuaj. JU FT.OJM TE SHT.YPNI VID.EON ME POS.HT dhe NA K0NTAKT0NI

Be the first to comment on "Kerkoj nje zemer te paster ,te embel e te ndjeshem,qe te plotesoj zemren time. Ju pershendes,Jona nga Pogradeci"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*