Kjo është doktoresha më e bukur në Kosovë që po bën namin në rrjetet sociale

Dorentina Kukaj është dermatologia estetike më e njohur dhe prestigjioze në Kosovë, që gjen zgjidhje për shumë probleme dermatologjike dhe estetike. Dorentina Kukaj që është sinonim i profesionalizmit, por edhe elegancës e bukurisë, është shndërruar në një nga emrat më të afirmuar të kësaj fushe.

Ndërkohë, ne faqen e Dorentina Kukaj në Instagram, shohim një galeri të tërë fotosh nga angazhimet e saj profesionale, por edhe foto ku shihet bashkë me të shoqin, doktorin e njohur dhe ish deputetin Shaip Mujaj dhe dy djemtë e tyre. Portreti familjar i doktoreshës së pashme,duket perfekt. JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT DUKE E HAP HAPSIREN RE KALMUESE ME POSHTE


Be the first to comment on "Kjo është doktoresha më e bukur në Kosovë që po bën namin në rrjetet sociale"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*