Kosovare kom shpreh interes per njo ftim


nga Valbona jam 28 vjeqare kom qen e fejuar ne gjermani por lidhja deshtoi jam bjonde nji femer e ndegjueshme punoj si dentiste tju them te drejten ka edhe ne kos shum te interesuar por mua me pelqen te jetoj jasht kosoves keshtu qe nese ka te interesuar burra let me kontaktojne per mua vitet skan rendesi kryesorja esht te jet i sinqert , dhe sme pengpn se aka qen apo jo i martuar sme interesone kaluara me intereson si esht ne dashuri a din te dashuroj nji femer te vetmuar. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Ju kisha lut mos te keqp erdorni foton time se menzi mora vetbesim te paraqitem si cdo femer tjtjer edhe un dua te kem familje dhe te jeme lumtur nese ke interes per njoftim te lutem kliko me pos,ht ne r3k lam1 te shfa qen te dhanat e mija dhe viberi im

Be the first to comment on "Kosovare kom shpreh interes per njo ftim"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*