Kurti falënderon familjen DioGuardi për ndihmën që i kanë dhënë Kosovës


Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zhvilluar një bisedë telefonike me familjen DioGuardi. Ai thotë se Joe dhe Shirley kanë ndihmuar Kosovën që nga vitet e ’80-ta. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Kosova është mirënjohëse për miq si Shirley dhe Joe Dioguardi që na kanë ndihmuar nga vitet e ’80-ta. Ishte kënaqësi të bisedoja me ta dhe t’i falënderoja për mbështetjen e tyre të vazhdueshme, shkroi Kurti në Teiter. Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke sh typu r mbi mbi pamjet ekskluzi ve (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin

Be the first to comment on "Kurti falënderon familjen DioGuardi për ndihmën që i kanë dhënë Kosovës"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*