Ky është i dashuri miliarder i Shkenda Dubovës / FOTO


Shkenda është përkufizimi më i mirë i femres së bukur, të talentuar, vizionare dhe të gatshme për sfida. Dihet që Dubova udhëheq një zingjir qendrash dobësimi me emrin e saj, që gjenden në Kosovë, e tashmë edhe në disa vende të Evropes, ku suksesi është i pa diskutueshëm. Po jeta sentimentale e këngëtares dhe biznesmenes së njohur? Burime tona kuptojnë se këngëtarja është goditur nga “Shigeta e Amorit”, madje i dashuri i Shkendes pos që është i pashëm, është edhe miliarder.JU FTOJM TE SHT YPNI VID EON ME POS HT

Be the first to comment on "Ky është i dashuri miliarder i Shkenda Dubovës / FOTO"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*