Ky është ish-deputeti që do t’i bashkohet “It’s My Love”


“It’s My Love”, është kthyer në një nga emisionet më të komentuara javëve të fundit. Për ndryshimet që do të ndodhin në këtë emision gjatë episodeve të radhës ka folur Kika. Ai ka qenë i ftuar në një intervistë për Express Rozë, ku ka treguar për prurjet e reja që do t’i bashkohen këtij emisioni. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Bëhet fjalë për Anën dhe Beratin e emisionit të dashurisë “Për’puthen”, emision i cili realizohet në Shqipëri. Por, përveç Anës e Beratit, Kika bëri me dije se emisionit do t’i shtohet edhe një ish-deputet i Kuvendit të Kosovës. Milaim Zeka do të jetë pjesë e “It’s My Love”, në cilësnë e analistit.

“Kemi edhe dy ardhje nga “Për’puthen”. Është Ana dhe Berati, të cilë. Kemi edhe ndryshimin e analistit, që javë për javë ka me qenë aty. Është analist e politikan, z. Zeka, pra Milaim Zeka”, ka treguar Kika. Hap foton e me poshtme dhe per 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

Be the first to comment on "Ky është ish-deputeti që do t’i bashkohet “It’s My Love”"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*