Lajm i madh për kosovarët, Gjermania merr vendimin e madh për Kosovën


Kryeministri i Kosoves, Albin Kurti ka bërë të ditur se Gjermania e ka hequr Republikën e Kosovës nga lista e shteteve për verifikimin e sigurisë.Kurti ka thënë se ky është një lajm i mrekullueshëm dhe i rëndësisë së veçantë për Kosovën, Gjermaninë dhe shtetasit e dy vendeve. Postimi i Kurtit:Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve

Be the first to comment on "Lajm i madh për kosovarët, Gjermania merr vendimin e madh për Kosovën"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*