LAJMI I FUNDIT : Albin Kurti e pranon popull behuni gati kjo do te ndodh ne Kosove


Albin Kurti ka pranuar se është ne pritje qe Gjykata Kushtetuse, te ia kthej mandatin të cilin ia dha populli dhe se politikanet ia morren nga duart me të padrejtë dhe se per këtë nuk ka asnjë dyshim se gjykata do të vendos në të mirë të popullit.Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

“Po pres, nuk është se kam ndonjë shpresë të madhe, por une bëhem Kryeminister, vetem atëherë kur populli me thotë”Shkarkime sigurisht që do të ketë, sidomos atyre që u emruan pa meritëHvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Be the first to comment on "LAJMI I FUNDIT : Albin Kurti e pranon popull behuni gati kjo do te ndodh ne Kosove"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*