LDK: Nese I Fitojm Zgjedhjet Do Te Liberalizohen Vizat Kete Vit O Popull Na Votoni?


LDK konsideron se është partia më e mirë për të udhëhequr me qeverinë e re të Republikës. Në një njoftim për media, partia e Isa Mustafës ka bërë të ditur për takimin e sotëm të kryesisë së ngushtë.“Sot, është mbajtur mbledhja e Kryesisë së LDK-së, ku është diskutuar për zhvillimet politike në vend. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

Po ashtu janë diskutuar kriteret dhe lista zgjedhore me kandidatët për deputetë. Lidhja Demokratike e Kosovës është e bindur se është zgjedhja më e mirë dhe këto zgjedhje do të dal fituese”, thuhet në njoftimin e tyre. Dhe po premtojne qe nese fitojn puna e vizave osht e kryer qytetaret e kosoves me neve ne qeveri do te udhetojn lirshem neper Evrope dhe Amerike.

Be the first to comment on "LDK: Nese I Fitojm Zgjedhjet Do Te Liberalizohen Vizat Kete Vit O Popull Na Votoni?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*