Lladrovci për Kurtin: S’mundesh me i thanë gruas tënde çka me ba, e le më Agim Veliut


Lladrovci për Kurtin: S’mundesh me i thanë gruas tënde çka me ba, e le më Agim Veliut
Kryetari i Drenasit, Ramiz Lladrovci ka thënë se Vetëvendosje nuk arriti ta mbante Qeverinë më shumë se 100 ditë dhe se vetë e kanë nxitur rënien.

Kështu deklaroi ai në një gjatë një interviste në T7. ‘’S’mundesh me i thanë gruas tande cka me bo, se le mo Agim Veliut me i thanë duhet me bo qeshtu. Duhet me pasë një marrëveshje, me bo ma ndryshe. Ai ka dasht me kallxu që i shkarkova krejt bordet, i shkarkova ministrat dhe qe’’, e ka fjalën Lladrovci për Albin Kurtin.

Be the first to comment on "Lladrovci për Kurtin: S’mundesh me i thanë gruas tënde çka me ba, e le më Agim Veliut"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*