Merr Fund “Telenovela”, Brnabiç Dorëzohet Para Kryeministrit Të Kosovës!! “Patjetër E Kam Ta Pranoj, Pavarësisht A Më Pëlqen A Jo Që


Në një konferencë të mbajtur në Forumin e Prespës, kryeministrja serbe Ana Bërnabiq kritikoi kryeministrin kosovar Albin Kurti për moszbatimin e marrëveshjeve të arritura mes Prishtinës e Beogradit. Hvp videvnn 5 svkonda dhe shfvqen pvmjet eksklvzive

“Unë mendoj se përderisa dikush beson se ka shtet, dhe beson në atë shtetin e tij, atëherë mendoj se duhet të respektojë institucionet e atij shtetit dhe paraardhësit e tij, dhe të thotë: “Në rregull, pavarësisht se a me pëlqen a jo marrëveshja, unë duhet ta zbatoj atë”, tha Bërnabiq. Megjithatë, kjo deklaroi se për të Kurti është korrekt dhe nuk ka arsye që ta urrejë atë. JU FT OJM TE SHT YPNI VID EON KE TU

Be the first to comment on "Merr Fund “Telenovela”, Brnabiç Dorëzohet Para Kryeministrit Të Kosovës!! “Patjetër E Kam Ta Pranoj, Pavarësisht A Më Pëlqen A Jo Që"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*