Milaim Zeka zbulon një sekret të Mihrije Brahës dhe Naim Abazit, Ja si reagojnë ata!


Milaim Zeka e shumë fytyra publike ishin te pranishëm në natën festive të emisionit ‘Kojshia Show’. Bashkë me moderatorin Sadri Imeri, Milaim Zeka herë pas here ‘thumbonin’ këngëtaret me shaka, shkruan infokosova mé póshté mund ta shíhní vídeón nga minuta e 35.

Në një moment Zeka tregoj një detaj interesant, të Naim Abazit e Mihrije Brahes, se çfarë ju kishte ndodhur bashkë me djalin e tyre! Për të pare këtë moment ndiqeni emisionin nga minuta 35.Ndiqni pamjet duke 5htypur ne hapsir3n me poshte.

Be the first to comment on "Milaim Zeka zbulon një sekret të Mihrije Brahës dhe Naim Abazit, Ja si reagojnë ata!"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*