Modelja e njohur nuk përmbahet, i tregon të gjitha në kostumin transparent


Modelja e famshme, Demi Rose e nisi edhe 2021-ën me provokime të rënda në rrjete sociale. Bukuroshja, së fundi ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën u shfaq joshëse me kostum transparent. Hap foton e me poshtme dhe per 5 sekonda dhe shfaqen pamjet ekskluzive

E veshur me bodysuit, Demi theksoi figurën trupore, ndërsa me këtë veshje nuk i linte aspak vend imagjinatës. Teksa po bënte lëvizje para kamerës, ajo po tentonte që ta mbulonte gjoksin me anë të duarve, teksa u kthye prapa dhe tregoi të pasmet. Demi Rose i kishte lidhur flokët gërshet, por vëmendja ishte tek format trupore të saj. JU FT OJM TE SHT YPNI V1D E0N KE TU


Be the first to comment on "Modelja e njohur nuk përmbahet, i tregon të gjitha në kostumin transparent"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*